WŁOSY

reklama
Domowe sposoby oczyszczania organizmu

Domowe sposoby oczyszczania organizmu

Istnieje wiele sposób, które pozwolą nam pozbyć się zgromadzonych toksyn w organizmie i maksymalnie oczyścić każdy „zakamarek" w naszym ciele.

Jak oczyścić organizm kawą?

 Do 200 ml wrzącej wody wrzucić 3 łyżki stołowe kawy (ale nie rozpuszczalnej), gotować 3 minuty. Następnie 12 minut trzymać na malutkim ogniu. Przecedzić, ostudzić do temperatury pokojowej. Spożywać po dwie łyżki stołowe dziennie. Korzyści z lewatywy kawowej są ogromne, a jej tajemnica polega na tym, ze nie tylko aktywizuje błonę jelita grubego, ale również usuwa z niego zatruwające organizm toksyny. Wspaniale stymuluje pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego. Wprowadzona przez jelito proste nie działa szkodliwie na układ nerwowy, nie wypłukuje z organizmu wapnia (Ca), nie niszczy witamin grupy B (jak kawa wypita).

Oczyszczanie organizmu błonnikiem i ostropestem witalnym

Suplementy oczyszczające najnowszej generacji wykorzystują ziarna roślinne babki płesznik, które aktywizują pracę woreczka żółciowego. Dzięki temu znika problem ze wzdęciami i wstydliwymi gazami. Co więcej odtrucie organizmu ułatwia zasypiania, wzmacnia odporność organizmu oraz usuwa objawy chronicznego zmęczenia.  Roślinne oczyszczanie organizmu pozwala pozbyć się szkodliwych związków chemicznych, bez skutków ubocznych.

reklama
reklama

KOBIETA

reklama
www.skorne-choroby.pl www.stawy.info www.xn--wszystkodowosow-9sc.pl